محل تبلیغات شما

من ارزو دارم بعد از گرفتن بورد تخصص پزشکی رشته پاتولوژی در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی کشور ، من ادامه تحصیل خواهم داد و رشته فلوشیب تخصص پاتولوژی رشته فلوشیب اسیب شناسی چشم(پاتولوژی چشم) را انتخاب می کنم و در ازمون فلوشیب های پزشکی شرکت می کنم و ارزو دارم رشته فلوشیب اسیب شناسی چشم قبول شوم و علاوه بر خدمت ازمایشگاهی پزشکی به مردم شهرم قزوین در ازمایشگاه های بیمارستان ها ،من از فلوشیب اسیب شناسی چشم و علمی که از ان رشته اموخته ام را برای خدمت به مردم شهر قزوین به کار خواهم برد و من شاگرد اول رشته فلوشیب اسیب شناسی چشم در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی کشور خواهم شد این تنها ارزوی زندگی من می باشد که من وارد رشته دکترای عمومی پزشکی در دانشکده پزشکی علوم پزشکی قزوین شوم تا بتوانم ادامه تحصیل دهم تا رشته تخصص پاتولوژی در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی کشورم قبول شوم و رزیدنت رشته تخصص پاتولوژی شوم و بعد از گرفتن تخصص ، وارد رشته فلوشیب اسیب شناسی چشم شوم تا به علم پزشکی کشورم ایران خدمت کنم این تنها ارزوی من می باشد.

من عاشق دروس رشته پزشکی عمومی علوم پزشکی قزوین می باشم:

من عاشق کارهای ازمایشگاهی پزشکی رشته تخصص پاتولوژی می باشم:

من عاشق کشیک شبانه رشته پزشکی عمومی قزوین و دوره رزیدنتی تخصص پاتولوژی می باشم:

رشته ,پزشکی ,فلوشیب ,چشم ,شناسی ,اسیب ,اسیب شناسی ,شناسی چشم ,فلوشیب اسیب ,رشته فلوشیب ,علوم پزشکی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها