محل تبلیغات شما

نشست معارفه دستیاران جدید الورود رشته های تخصصی پزشکی در دوم شهریور ماه 1398 با حضور دکتر منوچهر مهرام  ریاست دانشگاه علوم پزشکی قزوین ، دکتر برویز پدیسار معاون آموزشی دانشگاه ، دکتر سید امیر فرزام  ، رئیس دانشکده پزشکی ، دکتر سیامک یعقوبی ،  معاون آموزشی دانشکده پزشکی و جمعی از دستیاران ورودی 98 در سالن ابن سینا برگزار شد .

در سالجاری  49 تن دستیار جدید الورود از سوی وزارت بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی قزوین معرفی شدند که از این تعداد 38 تن ثبت نام خود را قطعی نمودند.

دستیاران جدید الورود رشته های تخصصی پزشکی شامل ، رشته تخصص بیماریهای داخلی ، رشته تخصص جراحی عمومی ، رشته تخصص قلب ، رشته تخصص عفونی ،رشته تخصص کودکان ، رشته تخصص بیهوشی،رشته تخصص روانپزشکی و رشته تخصص ن و زایمان بودند و  برای اولین بار رشته رشته تخصص بیماریهای مغز و اعصاب نیز با معرفی 3 تن به رشته های دانشگاه اضافه شدند.

در این نشست به معارفه متقابل مسئولین و دستیاران جدید الورود و آشنایی با قوانین آموزشی ، فرهنگی و پژوهشی در طی دوره دستیاری پرداخته شد .

من عاشق دروس رشته پزشکی عمومی علوم پزشکی قزوین می باشم:

من عاشق کارهای ازمایشگاهی پزشکی رشته تخصص پاتولوژی می باشم:

من عاشق کشیک شبانه رشته پزشکی عمومی قزوین و دوره رزیدنتی تخصص پاتولوژی می باشم:

رشته ,تخصص ,، ,پزشکی ,دکتر ,های ,رشته تخصص ,، رشته ,رشته های ,جدید الورود ,علوم پزشکی ,علوم پزشکی قزوین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتاب قوانین مالی و محاسباتی شهید محمد رفیع حاتمی